"ПЛЕМЕ" с ДВЕ награди “ИКАР 2025”

28.03.2025 г.
ЧЕСТИТА НАГРАДА “ИКАР 2025”
 
НА ЗАФИР РАДЖАБ - ЗА РЕЖИСУРАТА НА “ПЛЕМЕ”, КАКТО И НА ЦЕЛИЯ ЕКИП НА СПЕКТАКЪЛА, ИЗБРАН ОТ ПУБЛИКАТА ЗА “НАЙ-ДОБРО ПРЕДСТАВЛЕНИЕ” - “П Л Е М Е” от Нина Рейн
 
ЧЕСТИТО, Симеон Дамянов, Стефка Янорова, Георги Кадурин, Луизабел Николова, Ели Колева, Ясен Атанасов, на Елис Вели, Ян Руменин и Борис Бъндев и STRAY SHEEP! Честито на целия екип на Театър “БЪЛГАРСКА АРМИЯ”, реализирал спектакъла!
 
“ПЛЕМЕ” може да гледате на 10.04. и 12.05.

 




Представяме ви
Програма
ГЛЕДАЙТЕ ТАЗИ СЕДМИЦА
09 Януари (Петък)
19.00 ч. "Фейк"
09 Януари (Петък)
09 Януари (Петък)
19.30 ч. "Глас"
10 Януари (Събота)
10 Януари (Събота)
11 Януари (Неделя)
12 Януари (Понеделник)
13 Януари (Вторник)
13 Януари (Вторник)
19.00 ч. "Хамлет"
14 Януари (Сряда)
15 Януари (Четвъртък)
15 Януари (Четвъртък)
15 Януари (Четвъртък)
16 Януари (Петък)
16 Януари (Петък)
16 Януари (Петък)


Уважаеми ЗРИТЕЛИ, всички представления на Голяма сцена на Театър "БЪЛГАРСКА АРМИЯ" са с начален час 19.00ч. Представленията на камерна сцена "Миракъл" и сцена-клуб "МаксиМ" са от 19.30ч. Закъснелите зрители НЕ СЕ ДОПУСКАТ. При отмяна на представление, ще бъдете своевременно информирани на нашата web страница. Театър "БЪЛГАРСКА АРМИЯ" си запазва правото да прави промяна в програмата.
Партньори