27 Март (Сряда)
19.00 ч. - Раковски
"Кафе с претенция"
28 Март (Четвъртък)
19.00 ч. - Пловдив
"Сирано дьо Бержерак"
29 Март (Петък)
19.00 ч. - Ботевград
"Сирано дьо Бержерак"
01 Април (Понеделник)
19.00 ч. - Ивайловград
"Кафе с претенция"
02 Април (Вторник)
19.00 ч. - Любимец
"Кафе с претенция"
08 Април (Понеделник)
19.00 ч. - Видин
"Железният светилник"
09 Април (Вторник)
19.00 ч. - Ловеч
"Железният светилник"
10 Април (Сряда)
19.00 ч. - Варна
"Железният светилник"
17 Април (Сряда)
19.00 ч. - Сливница
"Бaлдахинът"
18 Април (Четвъртък)
19.00 ч. - Стара Загора
"Сирано дьо Бержерак"
24 Април (Сряда)
19.00 ч. - Бургас
"Бaлдахинът"
25 Април (Четвъртък)
19.00 ч. - Поморие
"Бaлдахинът"
13 Май (Понеделник)
19.00 ч. - Бургас
"Кафе с претенция"
15 Май (Сряда)
19.00 ч. - Видин
"Ножица - трепач"
16 Май (Четвъртък)
19.00 ч. - Монтана
"Ножица - трепач"
17 Май (Петък)
19.00 ч. - Берковица
"Ножица - трепач"
20 Май (Понеделник)
19.00 ч. - Попово
"Кафе с претенция"
21 Май (Вторник)
19.00 ч. - Сливен
"Кафе с претенция"
22 Май (Сряда)
19.00 ч. - Сопот
"Кафе с претенция"
27 Май (Понеделник)
19.00 ч. - Силистра
"Сирано дьо Бержерак"
28 Май (Вторник)
19.00 ч. - Велики Преслав
"Сирано дьо Бержерак"
29 Май (Сряда)
19.00 ч. - Варна
"Сирано дьо Бержерак"
11 Юни (Вторник)
19.00 ч. - Видин
"Хотел между тоя и оня свят"
12 Юни (Сряда)
19.00 ч. - Монтана
"Хотел между тоя и оня свят"
13 Юни (Четвъртък)
19.00 ч. - Козлодуй
"Хотел между тоя и оня свят"
17 Юни (Понеделник)
19.00 ч. - Търговище
"Секс, наркотици, рокендрол"
18 Юни (Вторник)
19.00 ч. - Ямбол
"Басейнът"
18 Юни (Вторник)
19.00 ч. - Разград
"Секс, наркотици, рокендрол"
01 Юли (Понеделник)
19.00 ч. - Русе
"Кафе с претенция"
01 Юли (Понеделник)
19.00 ч. - Балчик
"Представление и половина"
02 Юли (Вторник)
19.00 ч. - Каварна
"Представление и половина"
02 Юли (Вторник)
19.00 ч. - Тутракан
"Кафе с претенция"
03 Юли (Сряда)
19.00 ч. - Пиргово
"Кафе с претенция"
03 Юли (Сряда)
19.00 ч. - Добрич
"Представление и половина"
04 Юли (Четвъртък)
19.00 ч. - Силистра
"Представление и половина"
08 Юли (Понеделник)
19.00 ч. - Смолян
"Кафе с претенция"
09 Юли (Вторник)
19.00 ч. - Чепеларе
"Кафе с претенция"
10 Юли (Сряда)
19.00 ч. - Златоград
"Кафе с претенция"
11 Юли (Четвъртък)
19.00 ч. - Рудозем
"Кафе с претенция"
12 Юли (Петък)
19.00 ч. - Девин
"Кафе с претенция"