Програма за Януари - Голяма сцена

04 Януари (Петък)
19.00 ч.
"Много шум за нищо"
06 Януари (Неделя)
19.00 ч.
"Секс, наркотици, рокендрол"
07 Януари (Понеделник)
19.00 ч.
"Черна комедия"
08 Януари (Вторник)
19.00 ч.
"Магията на Ненчо"
10 Януари (Четвъртък)
19.00 ч.
"Арсеник и стари дантели"
11 Януари (Петък)
19.00 ч.
"Белла фигура"
12 Януари (Събота)
19.00 ч.
"Ножица - трепач"
14 Януари (Понеделник)
19.00 ч.
"Железният светилник"
15 Януари (Вторник)
19.00 ч.
"Албена"
16 Януари (Сряда)
19.00 ч.
"В полите на Витоша"
17 Януари (Четвъртък)
19.00 ч.
"Тайната вечеря на Дякона Левски"
18 Януари (Петък)
19.00 ч.
"Тартюф"
19 Януари (Събота)
19.00 ч.
"Черна комедия"
21 Януари (Понеделник)
19.00 ч.
Откачена фамилия - Гостува ДТ Хасково
24 Януари (Четвъртък)
19.00 ч.
"Швейк"
26 Януари (Събота)
19.00 ч.
"Белла фигура"
28 Януари (Понеделник)
19.00 ч.
Снаха - Гостува ДТ - Стара Загора
29 Януари (Вторник)
19.00 ч.
"Арсеник и стари дантели"
30 Януари (Сряда)
19.00 ч.
"Железният светилник"
31 Януари (Четвъртък)
19.00 ч.
"Колко е важно да бъдеш сериозен"


Програма за Февруари - Голяма сцена

01 Февруари (Петък)
19.00 ч.
"Завещанието на целомъдрения женкар"
02 Февруари (Събота)
19.00 ч.
"Черна комедия"
04 Февруари (Понеделник)
19.00 ч.
"Ножица - трепач"
06 Февруари (Сряда)
19.00 ч.
"Отело"
07 Февруари (Четвъртък)
19.00 ч.
"Тартюф"
08 Февруари (Петък)
19.00 ч.
"Албена"
09 Февруари (Събота)
19.00 ч.
"Арсеник и стари дантели"
10 Февруари (Неделя)
19.00 ч.
Юнаци с умни калпаци - Гостува ДТ-Ямбол
12 Февруари (Вторник)
19.00 ч.
"Швейк"
13 Февруари (Сряда)
19.00 ч.
Изборът на Марта - Гостува ДТ - Варна
14 Февруари (Четвъртък)
19.00 ч.
Изборът на Марта - Гостува ДТ - Варна
16 Февруари (Събота)
19.00 ч.
"Белла фигура"
18 Февруари (Понеделник)
19.00 ч.
Мрак - Гостува ДТ - Бургас
19 Февруари (Вторник)
19.00 ч.
Сън в лятна нощ - Гостува ДТ - Търговище
20 Февруари (Сряда)
19.00 ч.
"Черна комедия"
21 Февруари (Четвъртък)
19.00 ч.
"Железният светилник"
22 Февруари (Петък)
19.00 ч.
"Да разлаем кучетата"
23 Февруари (Събота)
19.00 ч.
"Колко е важно да бъдеш сериозен"
24 Февруари (Неделя)
19.00 ч.
Редки тъпанари - Гостува ДТ-Русе
25 Февруари (Понеделник)
19.00 ч.
"Много шум за нищо"
26 Февруари (Вторник)
19.00 ч.
"Арсеник и стари дантели"
28 Февруари (Четвъртък)
19.00 ч.
Откачена фамилия - Гостува ДТ Хасково
05 Март (Вторник)
19.00 ч.
"Арсеник и стари дантели"
06 Март (Сряда)
19.00 ч.
"Тартюф"
07 Март (Четвъртък)
19.00 ч.
"Железният светилник"
08 Март (Петък)
19.00 ч.
"Белла фигура"
09 Март (Събота)
19.00 ч.
"Черна комедия"
14 Март (Четвъртък)
19.00 ч.
"Секс, наркотици, рокендрол"
15 Март (Петък)
19.00 ч.
"Саломе"
18 Март (Понеделник)
19.00 ч.
"Швейк"
20 Март (Сряда)
19.00 ч.
"Ножица - трепач"
21 Март (Четвъртък)
19.00 ч.
"Албена"
22 Март (Петък)
19.00 ч.
"Много шум за нищо"
23 Март (Събота)
19.00 ч.
"Белла фигура"
24 Март (Неделя)
19.00 ч.
"Да разлаем кучетата"
25 Март (Понеделник)
19.00 ч.
"Отело"
26 Март (Вторник)
19.00 ч.
"В полите на Витоша"
28 Март (Четвъртък)
19.00 ч.
"Черна комедия"
29 Март (Петък)
19.00 ч.
"Албена"
30 Март (Събота)
19.00 ч.
"Арсеник и стари дантели"


Представяме ви


Уважаеми зрители, всички представления на Голяма сцена на Театър "Българска армия" са с начален час 19.00 ч.
Представленията на Камерна Сцена "Миракъл" и Сцена-клуб "Маским" са от 19.30 ч. При изключение, ще бъдете своевременно
информирани на нашата web страница.


Отговори и спечели билет за двама!

Малък Лексикон!
Прочети и ако искаш - отговори...

Партньори