НОСИТЕЛИ  НА  НАГРАДАТА   „АСКЕЕР 2008”

 

 


 

ЦЯЛОСТНО ТВОРЧЕСТВО

Кирил Дончев

 


 

      I. ПОДДЪРЖАЩА МЪЖКА РОЛЯ

 

  Цветан Алексиев за ролята на Сольоний в „Три сестри” от А. П. Чехов, режисьор Крикор Азарян, Младежки театър „Николай Бинев”


II. ПОДДЪРЖАЩА ЖЕНСКА РОЛЯ

 Снежина Петрова за ролята на Дагни Юел в „Стриндберг в Дамаск” от Георги Тенев и Иван Добчев, режисьор Иван Добчев, Театрална работилница „Сфумато”


III. ИЗГРЯВАЩА ЗВЕЗДА

 Яна Титова за ролята на Ирина в „Три сестри” от А. П. Чехов, режисьор Крикор Азарян, Младежки театър „Николай Бинев”


IV. СЦЕНОГРАФИЯ

 Никола Тороманов за „Валентинов ден” от Иван Вирипаев, режисьор Явор Гърдев, Малък градски театър „Зад канала”


V. КОСТЮМОГРАФИЯ

 Диана Добрева и Николина Богданова за „Макбет” от Уилям Шекспир, режисьор Диана Добрева, Родопски драматичен театър „Николай Хайтов” – Смолян


VI. ТЕАТРАЛНА  МУЗИКА

 Петя Диманова за „Макбет” от Уилям Шекспир, режисьор Диана Добрева, Родопски драматичен театър „Николай Хайтов” – Смолян


VII. ВОДЕЩА МЪЖКА РОЛЯ

Атанас Атанасов за ролята на Eнрик Фонт в „Шведска защита” от Жорди Галсеран, режисьор Бина Харалампиева, Малък градски театър „Зад канала”


VIII. ВОДЕЩА ЖЕНСКА РОЛЯ

 Мариана Жикич за ролята на Дора в „Сексуалните неврози на нашите родители” от Лукас Берфус, режисьор Николай Поляков, Общински театър „Възраждане”


IX. РЕЖИСУРА

 Галин Стоев за „Малка пиеса за детска стая” от Яна Борисова, Театър 199 „Валентин Стойчев”


X. ПРЕДСТАВЛЕНИЕ

 „Лазар и Иисус” по апокрифа на Емилиян Станев, авторски спектакъл на Иван Добчев, Театрална работилница „Сфумато”


XI. СЪВРЕМЕННА БЪЛГАРСКА ДРАМАТУРГИЯ

 „Малка пиеса за детска стая” от Яна Борисова,  Театър 199  “Валентин Стойчев”, режисьор Галин Стоев

Представяме ви


Програма за месеца

17 Ноември (Събота)
19.00 ч.
"Ножица - трепач"
19 Ноември (Понеделник)
19.30 ч.
"Детектив" сцена-клуб "МаксиМ"
19 Ноември (Понеделник)
19.00 ч.
"Декамерон"
20 Ноември (Вторник)
19.00 ч.
"Тайната вечеря на Дякона Левски"
21 Ноември (Сряда)
19.00 ч.
"Железният светилник"
21 Ноември (Сряда)
19.30 ч.
"Жан и Беатрис" сцена-клуб "МаксиМ"
22 Ноември (Четвъртък)
19.00 ч.
"Белла фигура"
23 Ноември (Петък)
19.00 ч.
"Тартюф"
24 Ноември (Събота)
19.00 ч.
"Швейк"
24 Ноември (Събота)
19.30 ч.
"Вдигай завесата" сцена-клуб "МаксиМ"
25 Ноември (Неделя)
19.00 ч.
"Ножица - трепач"
26 Ноември (Понеделник)
19.30 ч.
"Една нощ с теб" камерна сцена "Миракъл"
26 Ноември (Понеделник)
19.00 ч.
"Отело"
27 Ноември (Вторник)
19.00 ч.
"Секс, наркотици, рокендрол"
28 Ноември (Сряда)
19.00 ч.
"Албена"
29 Ноември (Четвъртък)
19.30 ч.
"Жан и Беатрис" сцена-клуб "МаксиМ"
29 Ноември (Четвъртък)
19.00 ч.
"В полите на Витоша"
30 Ноември (Петък)
19.00 ч.
"Черна комедия"
01 Декември (Събота)
19.30 ч.
"Писмо до Касандра" сцена-клуб "МаксиМ"
01 Декември (Събота)
19.00 ч.
Откачена фамилия - Гостува ДТ Хасково
05 Декември (Сряда)
19.30 ч.
"Детектив" сцена-клуб "МаксиМ"
05 Декември (Сряда)
19.00 ч.
"Да разлаем кучетата"
06 Декември (Четвъртък)
19.00 ч.
"Тайната вечеря на Дякона Левски"
07 Декември (Петък)
19.00 ч.
"Албена"
08 Декември (Събота)
19.00 ч.
"Черна комедия"
09 Декември (Неделя)
19.00 ч.
"Белла фигура"
10 Декември (Понеделник)
19.30 ч.
"Жан и Беатрис" сцена-клуб "МаксиМ"
11 Декември (Вторник)
19.00 ч.
"Секс, наркотици, рокендрол"
12 Декември (Сряда)
19.00 ч.
"Арсеник и стари дантели"
13 Декември (Четвъртък)
19.00 ч.
"Арсеник и стари дантели"
14 Декември (Петък)
19.00 ч.
"Железният светилник"
15 Декември (Събота)
19.00 ч.
"Тартюф"
16 Декември (Неделя)
19.00 ч.
Светлина и искрица заедно с шевица
17 Декември (Понеделник)
19.00 ч.
Българското - Госува ДФА Филип Кутев


Уважаеми зрители, всички представления на Голяма сцена на Театър "Българска армия" са с начален час 19.00 ч.
Представленията на Камерна Сцена "Миракъл" и Сцена-клуб "Маским" са от 19.30 ч. При изключение, ще бъдете своевременно
информирани на нашата web страница.


Отговори и спечели билет за двама!

Малък Лексикон!
Прочети и ако искаш - отговори...

Партньори