НОСИТЕЛИ  НА  НАГРАДАТА   „АСКЕЕР 2008”

 

 


 

ЦЯЛОСТНО ТВОРЧЕСТВО

Кирил Дончев

 


 

      I. ПОДДЪРЖАЩА МЪЖКА РОЛЯ

 

  Цветан Алексиев за ролята на Сольоний в „Три сестри” от А. П. Чехов, режисьор Крикор Азарян, Младежки театър „Николай Бинев”


II. ПОДДЪРЖАЩА ЖЕНСКА РОЛЯ

 Снежина Петрова за ролята на Дагни Юел в „Стриндберг в Дамаск” от Георги Тенев и Иван Добчев, режисьор Иван Добчев, Театрална работилница „Сфумато”


III. ИЗГРЯВАЩА ЗВЕЗДА

 Яна Титова за ролята на Ирина в „Три сестри” от А. П. Чехов, режисьор Крикор Азарян, Младежки театър „Николай Бинев”


IV. СЦЕНОГРАФИЯ

 Никола Тороманов за „Валентинов ден” от Иван Вирипаев, режисьор Явор Гърдев, Малък градски театър „Зад канала”


V. КОСТЮМОГРАФИЯ

 Диана Добрева и Николина Богданова за „Макбет” от Уилям Шекспир, режисьор Диана Добрева, Родопски драматичен театър „Николай Хайтов” – Смолян


VI. ТЕАТРАЛНА  МУЗИКА

 Петя Диманова за „Макбет” от Уилям Шекспир, режисьор Диана Добрева, Родопски драматичен театър „Николай Хайтов” – Смолян


VII. ВОДЕЩА МЪЖКА РОЛЯ

Атанас Атанасов за ролята на Eнрик Фонт в „Шведска защита” от Жорди Галсеран, режисьор Бина Харалампиева, Малък градски театър „Зад канала”


VIII. ВОДЕЩА ЖЕНСКА РОЛЯ

 Мариана Жикич за ролята на Дора в „Сексуалните неврози на нашите родители” от Лукас Берфус, режисьор Николай Поляков, Общински театър „Възраждане”


IX. РЕЖИСУРА

 Галин Стоев за „Малка пиеса за детска стая” от Яна Борисова, Театър 199 „Валентин Стойчев”


X. ПРЕДСТАВЛЕНИЕ

 „Лазар и Иисус” по апокрифа на Емилиян Станев, авторски спектакъл на Иван Добчев, Театрална работилница „Сфумато”


XI. СЪВРЕМЕННА БЪЛГАРСКА ДРАМАТУРГИЯ

 „Малка пиеса за детска стая” от Яна Борисова,  Театър 199  “Валентин Стойчев”, режисьор Галин Стоев

Представяме ви


Програма за месеца

22 Март (Петък)
19.00 ч.
"Много шум за нищо"
23 Март (Събота)
19.00 ч.
"Белла фигура"
24 Март (Неделя)
19.00 ч.
"Да разлаем кучетата"
25 Март (Понеделник)
19.30 ч.
"Една нощ с теб" камерна сцена "Миракъл"
25 Март (Понеделник)
19.00 ч.
"Отело"
26 Март (Вторник)
19.00 ч.
"В полите на Витоша"
28 Март (Четвъртък)
19.30 ч.
"Жан и Беатрис" сцена-клуб "МаксиМ"
28 Март (Четвъртък)
19.00 ч.
"Черна комедия"
29 Март (Петък)
19.00 ч.
"Албена"
30 Март (Събота)
19.00 ч.
"Арсеник и стари дантели"
01 Април (Понеделник)
19.00 ч.
"Швейк"
02 Април (Вторник)
19.00 ч.
"Белла фигура"
04 Април (Четвъртък)
19.00 ч.
"Ножица - трепач"
05 Април (Петък)
19.00 ч.
"Много шум за нищо"
06 Април (Събота)
19.00 ч.
"Тартюф"
08 Април (Понеделник)
19.30 ч.
"Вкус на мед" камерна сцена "Миракъл"
10 Април (Сряда)
19.00 ч.
"Арсеник и стари дантели"
11 Април (Четвъртък)
19.30 ч.
"Жан и Беатрис" сцена-клуб "МаксиМ"
11 Април (Четвъртък)
19.00 ч.
"Маркиз Дьо Сад"
12 Април (Петък)
19.00 ч.
"Маркиз Дьо Сад"
13 Април (Събота)
19.00 ч.
"В полите на Витоша"
14 Април (Неделя)
19.00 ч.
"Черна комедия"
16 Април (Вторник)
19.00 ч.
Чешити - Гостува ДТ-Габрово
17 Април (Сряда)
19.30 ч.
"Детектив" сцена-клуб "МаксиМ"
19 Април (Петък)
19.00 ч.
"Секс, наркотици, рокендрол"
20 Април (Събота)
19.00 ч.
"Белла фигура"
22 Април (Понеделник)
19.00 ч.
"Албена"
22 Април (Понеделник)
19.30 ч.
"Една нощ с теб" камерна сцена "Миракъл"


Уважаеми зрители, всички представления на Голяма сцена на Театър "Българска армия" са с начален час 19.00 ч.
Представленията на Камерна Сцена "Миракъл" и Сцена-клуб "Маским" са от 19.30 ч. При изключение, ще бъдете своевременно
информирани на нашата web страница.


Отговори и спечели билет за двама!

Малък Лексикон!
Прочети и ако искаш - отговори...

Партньори