2007 Носители на "Аскеер"

Награда за постижения в театралното изкуство "Аскеер" Носители на “Аскеер” за цялостно творчество (1991-2019) 1991 Носители на "Аскеер" 1992 Носители на "Аскеер" 1993 Носители на "Аскеер" 1994 Носители на "Аскеер" 1995 Носители на "Аскеер" 1996 Носители на "Аскеер" 1997 Носители на "Аскеер" 1998 Носители на "Аскеер" 1999 Носители на "Аскеер" 2000 Носители на "Аскеер" 2001 Носители на "Аскеер" 2002 Носители на "Аскеер" 2003 Носители на "Аскеер" 2004 Носители на "Аскеер" 2005 Носители на "Аскеер" 2006 Носители на "Аскеер" 2007 Носители на "Аскеер" 2008 Номинации на "Аскеер" 2008 Носители на ''Аскеер" 2009 Номинации за "Аскеер" 2009 Носители на ''Аскеер" 2010 Номинации за "Аскеер" 2010 Носители на ''Аскеер" 2011 Номинации за "Аскеер" 2011 Носители на "Аскеер" 2012 Номинации за "Аскеер" 2012 Носители на "Аскеер" 2013 Номинации за "Аскеер" 2013 Носители на "Аскеер" 2014 Номинации за "Аскеер" 2014 Носители на "Аскеер" 2015 Номинации за "Аскеер" 2015 Носители на "Аскеер" 2016 Номинации за "Аскеер" 2016 Носители на "Аскеер" 2017 Номинации на "Аскеер" 2017 Носители на "Аскеер" 2018 Номинации за "Аскеер" 2018 Носители на "Аскеер" 2019 Номинации за "Аскеер" 2019 Носители на "Аскеер" 2021 Номинации за "Аскеер"

Водеща мъжка роля - Владимир Пенев - "Мъртвешки танц" - ТР Сфумато

Водеща женска роля - Светлана Янчева - "Мъртвешки танц" - ТР Сфумато

Поддържаща мъжка роля - Георги Кадурин - "Дванайсета нощ" - Младежки театър "Николай Бинев"

Поддържаща женска роля - Рени Врангова - "Дон Жуан" - Народен театър "Иван Вазов"

Изгряваща звезда - Диана Добрева за проекта "Медея" - ТР Сфумато 

Сценография - Даниела Олег Ляхова - "Дванайсета нощ" - Младежки театър "Николай Бинев" и "Жюли, Жан и Кристин" - ТР Сфумато

Костюмография - Даниела Олег Ляхова - "Дванайсета нощ" - Младежки театър "Николай Бинев" и "Жюли, Жан и Кристин" - ТР Сфумато

Театрална музика - Румен Цонев- "Ритъм&Блус" - МГТ "Зад канала"

Режисура - Александър Морфов - "Дон Жуан" - Народен театър "Иван Вазов"

Най-добро представление - "Дон Жуан" -  Народен театър "Иван Вазов"

Съвременна българска драматургия - Димитър Динев за "Кожа и небе"

Цялостно творчество - Татяна Лолова

Специална награда За творческа чест и принос към българското и европейското театрално изкуство - Димитър Гочев

 




Представяме ви
Програма
ГЛЕДАЙТЕ ТАЗИ СЕДМИЦА
20 Септември (Понеделник)
21 Септември (Вторник)
23 Септември (Четвъртък)
24 Септември (Петък)


Уважаеми ЗРИТЕЛИ, всички представления на Голяма сцена на Театър "БЪЛГАРСКА АРМИЯ" са с начален час 19.00ч. Представленията на камерна сцена "Миракъл" и сцена-клуб "МаксиМ" са от 19.30ч. Закъснелите зрители не се допускат. При отмяна на представление, ще бъдете своевременно информирани на нашата web страница. Театър "БЪЛГАРСКА АРМИЯ" си запазва правото да прави промяна в програмата.
Партньори